Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Betreft een in beperkte oplage gemaakt bronzen beeld op witte solide marmeren sokkel. Het beeldje verkeert in perfecte staat, heeft door de tijd een mooie patine gekregen.
maat: 15 cm hoog, inclusief marmeren sokkel
Verzending geschiedt aangetekend, robuust verpakt met track en trace service.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 9-11-2016 om 17:08 |
Eindtijd | 14-11-2016 om 20:08 |