Barbara Kruyt - zonder titel

Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Barbara Kruyt - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
  • Barbara Kruyt (1944)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Bevestigd op onderblad.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Barbara Kruyt (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
65 cm
50 cm
Starttijd:09-09-2022 om 22:48
Eindtijd:18-09-2022 om 19:50
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland