Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957.

Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!
Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!Metten Koornstra - Barbier - lithografie uit 1957. kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Metten Koornstra (1912-1978)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 41 cm (h x b)
Lijst53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zelden aangeboden lithografie in olijf groene tinten van Metten Koornstra uit 1957: Barbier.
Formaat beeld: 30 x 41 cm; incl. houten lijst 53 x 63 cm.
Rechtsonder gesigneerd M.T.K. '57.

Vanwege relevante informatie achterop wordt het geheel incl.  originele lijst en passepartout verzonden, ondanks de ouderdomsverschijnselen bij lijst en passepartout.
De litho zelf is in prima conditie.

Lijst plus passepartout met ouderdomsverschijnselen, litho zelf is in prima conditie.

Metten Koornstra (1912-1978)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
63 cm
53 cm
41 cm
30 cm
Sluit over 2d 11u 5m 32s
Openingsbod€ 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:02-08-2022 om 14:49
Eindtijd:10-08-2022 om 20:52