Bart Boumans - Dutch landscape, litho - Verkocht

Bart Boumans - Dutch landscape, litho kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Bart Boumans - Dutch landscape, litho kopen? Bied vanaf 25!Bart Boumans - Dutch landscape, litho kopen? Bied vanaf 25!Bart Boumans - Dutch landscape, litho kopen? Bied vanaf 25!Bart Boumans - Dutch landscape, litho kopen? Bied vanaf 25!Bart Boumans - Dutch landscape, litho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (243)
  • Bart Boumans (1940)
Jaartal1973
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Bart Boumans.  Een als een Engelse sandwich gesneden litho op glad papier, gemonteerd op een onderblad van dun karton/dik papier, onderaan met potlood gesigneerd, gedateerd (1973) en met opdracht “voor Ad Petersen januari 1974” en “als dank dat ik deze print kon geven!”.  In goede conditie, paar vlekjes op het onderblad.

Afmetingen: 65cm x 50cm (geheel)

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  Door de dikte van het papier kan het blad niet opgerold worden en dus niet in een koker.  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Paar vlekjes op het onderblad

Bart Boumans (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2872 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2020 om 20:55
Eindtijd:11-01-2021 om 20:50
JoostE
11 jan. / 13:27
€ 25