Bart D' Eyckermans - achter de schermen (r3)

Bart D' Eyckermans - achter de schermen (r3) kopen? Bied vanaf 120!
  • Bart D' Eyckermans (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 3/4

Bart D' Eyckermans (1955)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
30 cm
40 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:31
Eindtijd:24-11-2022 om 19:04
Openingsbod € 120
ObjectlocatieKampenhout,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland