Bart Jonkers - Lijnenspel

Bart Jonkers - Lijnenspel kopen? Bied vanaf 350!
Bart Jonkers - Lijnenspel kopen? Bied vanaf 350!Bart Jonkers - Lijnenspel kopen? Bied vanaf 350!Bart Jonkers - Lijnenspel kopen? Bied vanaf 350!
  • Bart Jonkers (1920-2001)
Jaartal1964
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 85 cm (h x b)
Incl. lijst96 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Schilderijen Special > 350 euro special.
Abstract schilderij van Utrechts meest markante schilder Bertus Jonkers.  Werk aangekocht door het Centraal Museum  en Spoorweg Museum in Utrecht! Dit schilderij is te kwalificeren als 'Outsider Art'
Zeer dit opgezet in olieverf op paneel, daardoor zwaar! In de omschrijving staat hand gesigneerd, dat is niet helemaal correct maar door de etiketten aan de achterzijde gegarandeerd!!

Bart Jonkers (1920-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Margie
FA. (27)

399 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
91 cm
96 cm
85 cm
90 cm
Openingsbod € 350
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd23-5-2023 om 13:59
Eindtijd5-6-2023 om 20:48