Bart ten Bruggencate - Bart ten Bruggencate - Twents landschap, gemengde techniek (ingelijst) - Verkocht

Bart ten Bruggencate - Twents landschap, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
Tekening / Aquarel

Bart ten Bruggencate - Twents landschap, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Bart ten Bruggencate - Twents landschap, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Bart ten Bruggencate - Twents landschap, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!Bart ten Bruggencate - Twents landschap, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 75!
  • Bart ten Bruggencate (1954)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Mooi winters landschap in Twente door Bart ten Bruggencate.  Gemengde techniek op papier, in robuuste aluminium lijst, achter glas en dubbel passe-partout. In zeer goede conditie, alleen het passe-partout zou vervangen moeten worden vind ik persoonlijk.

Afmetingen: 66cm x 46cm (incl. lijst), 47cm x 23cm (binnen passe-partout)

Desgewenst kan het werk uit de lijst gehaald en los verzonden worden (Nederland - 15 euro).

Bart ten Bruggencate (Buurse 1954)

Na een jaar medicijnen, een jaar kunstacademie en twee jaar psychologie koos hij uiteindelijk in 1975 definitief voor een bestaan als beeldend kunstenaar.

Landschappen, bloemen en stillevens zijn de hoofdmotieven in het werk van de in Haaksbergen wonende kunstenaar. Bart ten Bruggencate schildert voornamelijk met olieverf. Voor het werk op papier maakt hij vooral gebruik van aquarel, biester, gouache, houtskool en zeefdruk.

Bart ten Bruggencate (1954)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3627 verkochte items
Alle items van deze verkoper (209)

Starttijd25-10-2015 om 9:59
Eindtijd6-11-2015 om 19:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken