FA. (1)

Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper,

Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!
Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!Baule - Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper, kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Baule
TypeEtnografica
TechniekHout
Afmetingen4 cm x 16 cm x 4 cm (h x b x d)
Ivoorkust, Baule, fijn gestoken houten vliegenmepper,
bekroond met vis. Met resten van vergulding.
L. 16 cm
Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes- zie foto's

Goede staat - gebruikt met  tekenen van ouderdom en vlekjes- zie foto's

Baule

Alle items van deze stam(7)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
16
4
4
Starttijd:20-06-2022 om 15:50
Eindtijd:29-06-2022 om 21:18
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieUTRECHT, Nederland