FA. (3)

Bay Keramik - Vintage keramiek vaas

Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!
Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!Bay Keramik - Vintage keramiek vaas kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Bay Keramik (1933)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen31 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker
Kenmerkende vintage vaas van BAY Keramik, jaren ‘50/‘60.
Hoogte 31 cm, max doorsnede 12 cm.
Onderop genummerd 598-30.
Voor een meer dan 60-jarige vaas in goede conditie, zeer lichte gebruikssporen.

Bay Keramik (1933)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  estrel4
FA. (11)

321 verkochte items
12
31
12
Starttijd:13-05-2022 om 10:55
Eindtijd:17-05-2022 om 20:14
Openingsbod€ 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa