B.C. Filet, Kleurenlitho,Togetherness - Verkocht

B.C. Filet, Kleurenlitho,Togetherness kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

B.C. Filet, Kleurenlitho,Togetherness kopen? Bied vanaf 60!B.C. Filet, Kleurenlitho,Togetherness kopen? Bied vanaf 60!

B.C. Filet

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • B.C. Filet
GesigneerdHandgesigneerd

"Goede kleurenlitho van B.C.Filet

Afmeting: 51x45

Techniek: kleurenlitho

Handgesigneerd

Oplage 28/85

Herkomst: Kunstcollectie vm ENNIA

Het werk is in prima conditie en voorzien van passepartout in alu lijst.

Verzendkosten 10€

Afhalen mogelijk

B.C. Filet

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

492 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:01-02-2013 om 13:42
Eindtijd:15-02-2013 om 13:42
lopez
15 feb. / 13:35
€ 60