Bea Farenhorst - zonder titel

Bea Farenhorst - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Bea Farenhorst - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Bea Farenhorst - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Bea Farenhorst (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12 stuks

Fraai werk van Bea Farenhorst. Omdat het werk op japanspapier gedrukt is zit het vastgeplakt op een zuurvij karton. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per aangetekende post.

Bea Farenhorst (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
48 cm
65 cm
Starttijd:01-11-2022 om 14:38
Eindtijd:15-11-2022 om 21:13
Openingsbod € 1
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland