Beaty Czeto - gesigneerde ets - 1996 - Verkocht

Beaty Czeto - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 15!
Beaty Czeto - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 15!Beaty Czeto - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 15!Beaty Czeto - gesigneerde ets - 1996 kopen? Bied vanaf 15!
  • Beaty Czeto (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van Beaty Czeto

Gesigneerd en genummerd

Oplagenummer: 9/10

Jaartal: 1996

Afmeting: 12 x 18 cm

Afmeting blad: 24 x 31 cm

Conditie: de ets verkeert in uitmuntende staat, is niet eerder ingelijst geweest

De ets wordt zorgvuldig verpakt verzonden met PostNL

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:21-11-2016 om 12:00
Eindtijd:28-11-2016 om 19:00
R61F
28 nov. / 18:54
€ 15