Leo Musch - Bed - Verkocht

Leo Musch - Bed kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Leo Musch - Bed kopen? Bied vanaf 30!Leo Musch - Bed kopen? Bied vanaf 30!Leo Musch - Bed kopen? Bied vanaf 30!Leo Musch - Bed kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Leo Musch (1943)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Drukgangen: 22
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier, door Wout van der Vet

Leo Musch (1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-06-2019 om 22:02
Eindtijd:25-06-2019 om 21:22
franciana
25 jun. / 21:14
€ 30