Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog - Verkocht

Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog   kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Beeld Moeder met kind - Zwaar massief - 1285 gram -23cm hoog

Prachtig beeld van brons of metaal in zeer mooie staat.

Waarschijnlijk is het beeld gesigneerd  met een G. of een C op het voetje - zie foto.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:28-12-2016 om 17:46
Eindtijd:02-01-2017 om 19:46
gjloedeman
02 jan. / 18:56
€ 20