Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object
TechniekIJzer
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
Afmetingen15 cm x 17 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht2000 gram
GesigneerdOngesigneerd
Beeld van hond-zwaar massief gegoten metaal 2 KG - 15 x 17 cm.

Mooi gedetailleerd en in prachtige staat.

Wordt aangetekend verzonden.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
17
15
12
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:11-08-2018 om 17:53
Eindtijd:14-08-2018 om 19:55
Biedingen (3)
schoffel
13 aug. / 16:53
€ 5
Henk889
13 aug. / 16:53
€ 4
schoffel
12 aug. / 18:54
€ 1