Beerendonk - ETS ROND BORSTIGE VROUW

Beerendonk - ETS ROND BORSTIGE VROUW kopen? Bied vanaf 22!

Verkoopprijs: € 22,00

Andere items

Beerendonk - ETS ROND BORSTIGE VROUW kopen? Bied vanaf 22!Beerendonk - ETS ROND BORSTIGE VROUW kopen? Bied vanaf 22!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd
THEO BEERENDONK RONDBORSTIGE VROUW ets in de maat 7 x 8 cm gesigneerd onder met potlood Zeer fraai gekaderd in de maat 19 x 22 cm VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND

Dit item is verkocht voor 22,00

Starttijd:19-02-2014 om 20:46
Eindtijd:01-03-2014 om 20:46

Biedingen (1):

jako
1 mrt. / 20:40
€ 22