Beint Mankes - Bloemstilleven.

Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!
Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!
  • Beint Mankes (1918-1990)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk Beint Mankes.
Olieverf op paneel.
Gesigneerd en ingelijst.
Tevens is de achterzijde geschilderd.
En ook gesigneerd.
Dus eigenlijk zijn dit twee schilderijen in één.
Uniek.

In goede staat , maar kleine beschadiging hoekje lijst / paneel. Bijna niet te zien. Zie foto's.

Beint Mankes (1918-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Spiritual-art

Lid sinds 2018
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
57.5 cm
65 cm
50 cm
57 cm
Starttijd:26-06-2022 om 08:51
Eindtijd:05-07-2022 om 21:13
Openingsbod € 149
ObjectlocatieABBEKERK, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie