Beint Mankes: tekening, Amsterdamse gracht met schepen - Verkocht

Beint Mankes: tekening, Amsterdamse gracht met schepen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Beint Mankes: tekening, Amsterdamse gracht met schepen kopen? Bied vanaf 50!Beint Mankes: tekening, Amsterdamse gracht met schepen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  henksietse60

11 verkochte items
  • Beint Mankes (1918-1990)
TypeTekening / Aquarel

Mooie vlotte houtskooltekening van Beint Mankes (1918-1990) uit 1980. Zoon van de bekende Jan Mankes. Ingelijst. Buitenmaat lijst 57 x 66 cm, beeldmaat 38 x 48 cm. In neutrale blankhouten lijst. Rechtsboven gesigneerd: Bmankes '80. Nette staat, wat kreukels in blad bovenaan en lichte niet hinderlijke verkleuring. Ophalen iin verband met inlijsting (Voorschoten of werkadres Nieuwegein). Ooit gekocht bij Sotheby's Amsterdam. lichtvlek bovenin grote foto door flits.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:18-10-2016 om 21:48
Eindtijd:01-11-2016 om 20:48
galerietweebijdrie
01 nov. / 18:49
€ 50