Jan de Beus - Beleperone Guttata. - Verkocht

Jan de Beus - Beleperone Guttata. kopen? Bied vanaf 75!
Jan de Beus - Beleperone Guttata. kopen? Bied vanaf 75!Jan de Beus - Beleperone Guttata. kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan de Beus (1958)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekPenseel (Inkt)
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie  gekleurde inkttekening van De Beus. op aquarelpapier geplakt op karton. Gesigneerd en met titel.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.

Jan de Beus (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
48 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 08:30
Eindtijd:10-12-2022 om 09:35
Obe
09 dec. / 22:49
€ 68