Ben Baerten - Meisje met paard

Ben Baerten - Meisje met paard kopen? Bied vanaf 200!
  • Ben Baerten (1946)
Jaartal1981
StijlKlassiek
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 17 cm (h x b)
Lijst36 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Idyllisch, naïef tafereeltje met de vertrouwde zonnebloemen.

Ben Baerten (1946)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Jacqueline42

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
30 cm
36 cm
17 cm
22 cm
Starttijd:15-09-2022 om 13:39
Eindtijd:24-09-2022 om 22:42
Openingsbod € 200
ObjectlocatieGrimbergen, België
VerzendingAlleen binnen België