Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium - Verkocht

Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!Ben van Voorn - Bloemen sinaasappelen en geranium kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Ben van Voorn (1927-2004)
Jaartal1968
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
Lijst61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd.

Ben van Voorn (1927-2004)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
134 verkochte items
51 cm
61 cm
45 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-04-2020 om 14:49
Eindtijd:28-04-2020 om 20:53
Schraders
22 apr. / 22:37
€ 95