Ben Zegers - Geknipte vijf - Verkocht

Ben Zegers - Geknipte vijf kopen? Bied vanaf 1!
Ben Zegers - Geknipte vijf kopen? Bied vanaf 1!Ben Zegers - Geknipte vijf kopen? Bied vanaf 1!Ben Zegers - Geknipte vijf kopen? Bied vanaf 1!
  • Ben Zegers (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekGemengde Druktechniek
StijlRealistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage82/100

Mooi knip en snijwerk van Ben Zegers. Gesigneerd en genummerd op de achterkant.

Ben Zegers (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 14:57
Eindtijd:09-10-2022 om 22:04
Biedingen (4)
Vlecht1945
07 okt. / 17:03
€ 10
JohannavanDijk
07 okt. / 17:03
€ 5
Vlecht1945
07 okt. / 17:03
€ 3
JohannavanDijk
02 okt. / 07:55
€ 1