Bengt Bockman - Drachenbaumwald - ets op Büttenpapier - oplage 199

Bengt Bockman - Drachenbaumwald - ets op Büttenpapier - oplage 199 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Bengt Bockman - Drachenbaumwald - ets op Büttenpapier - oplage 199 kopen? Bied vanaf 75!Bengt Bockman - Drachenbaumwald - ets op Büttenpapier - oplage 199 kopen? Bied vanaf 75!Bengt Bockman - Drachenbaumwald - ets op Büttenpapier - oplage 199 kopen? Bied vanaf 75!Bengt Bockman - Drachenbaumwald - ets op Büttenpapier - oplage 199 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
  • Bengt Bockman (1937)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage199

Bengt Böckman

Drachenbaumwald

Ets / Reliefdruk op Büttenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 199 , dit is nummer 51

uitgever; Art Brusberg

afmetingen blad 31,5 x 45,5 cm

afmetingen beeld 15,0 x 29,5 cm

in goede staat

Bengt Bockman (1937)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  barb52
FA. (3)

248 verkochte items
45 cm
31 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:31-10-2019 om 23:43
Eindtijd:29-01-2020 om 20:56

Biedingen (1):

corrie
28 jan. / 22:05
€ 60