Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's

Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!
Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!Bengt Bockman - Twee handgesigneerde lithografieën: Happy Donuts, Sweet and Honey's kopen? Bied vanaf 24!
  • Bengt Bockman (1937-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde lithografieën
  • Kunstenaar: Bengt Böckman
  • Titels: Happy Donuts, Sweet and Honey's
  • Afmetingen: 45 x 62 cm

Bengt Bockman (1937-2014)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1403 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
62 cm
45 cm
Starttijd:25-01-2023 om 19:07
Eindtijd:08-02-2023 om 20:56
Openingsbod € 24
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland,  Nederland