Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst.

Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!
Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!Bengt Lindstrom - Ets - Nieuw ingelijst. kopen? Bied vanaf 365!
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
Lijst90 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie ets van Bengt Lindström. Rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk  is  professioneel ingelijst in een nieuwe Italiaanse zwart met zilverkleurige lijst en is voorzien van een dubbel passe-partout. Het geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Bengt Lindström
Techniek:  Ets
Oplage: 71/80
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking:  Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 50 x 38 cm
Afmeting met lijst (HxB): 90 x 77 cm
Conditie werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw
Referentie: 00997

De foto's van het werk zijn door het  glas heen genomen. Er kan wat spiegeling te zien zijn.

Het werk is in zeer goede staat en nieuw ingelijst.

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
719 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
77 cm
90 cm
38 cm
50 cm
Sluit over 6d 6u 2m 00s
Openingsbod€ 365
ObjectlocatieHamont - Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:06-02-2023 om 11:05
Eindtijd:12-02-2023 om 19:36