Bengt Lindstrom - Ingelijst

Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!Bengt Lindstrom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Lijst102 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A
Uiteraard met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Het is mogelijk het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Ivm kans op glasbreuk het werk graag ophalen. Verzending eventueel in overleg mogelijk.

In goede staat, zie foto’s

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Dabra_art
FA. (5)

Lid sinds 2020
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
79.5 cm
102 cm
55 cm
75 cm
Starttijd:30-12-2022 om 19:40
Eindtijd:08-01-2023 om 21:53
Openingsbod € 350
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier