Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970

Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 295!
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 295!Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 295!Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 295!Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970 kopen? Bied vanaf 295!
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Brengt Lindstrom. Titel: Gul Gubbe Grön av avund. Jaar: 1970. Oplage: 71/200. Afmetingen blad: H75 x b54cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bengt Karl Erik Lindström was een van Zwedens bekendste hedendaagse kunstenaars met een karakteristieke stijl van verschillende kleuren, vaak met verwrongen gezichten.

De stijl linkt sterk aan die van de CoBrA-groep, waar Lindström geen lid van was. Vaak wordt hij wel vernoemd als kunstenaar in de CoBrA-stijl.
Lindström is geboren in 1925 in Storsjö kapell, Härjedalen, Zweden. In 1944 verhuisde hij naar Stockholm om in opleiding te gaan bij de Zweedse schilder Isaac Grünewald. In 1948 verhuisde hij naar Parijs, waar studeerde bij de Franse schilders André Lhote en Fernand Léger. Hij bleef in Frankrijk in Savigny sur Orge voor de rest van zijn artistieke carrière.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
76 cm
56 cm
Starttijd:23-01-2023 om 12:20
Eindtijd:29-01-2023 om 19:04
Openingsbod € 295
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland