Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho - Verkocht

Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!Benno Helders, Vrouwelijke vormen, Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Benno Helders (1925-2007)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho door Benno helders

Voorstelling van drie vrouwelijke vormen

Losbladig, beeldmaat 28x40, bladmaat 36,5x48

Gesigneerd, gedateerd en genummerd l.o. in potlood 'Bennoh 80' en  '11/11'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:27-10-2017 om 12:06
Eindtijd:09-11-2017 om 11:06
Helder
07 nov. / 23:34
€ 25