Herman Brood - Benny - gesigneerd - ingelijst - 150 ex. - Verkocht

Herman Brood - Benny - gesigneerd - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 195,00

Herman Brood - Benny - gesigneerd - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Benny - gesigneerd - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Benny - gesigneerd - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 1!Herman Brood - Benny - gesigneerd - ingelijst - 150 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 44 cm (h x b)
Lijst74 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 ex.
Lijst is in redelijke conditie

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(87)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
64 cm
74 cm
44 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:01-12-2019 om 16:01
Eindtijd:10-12-2019 om 19:32
Biedingen (24)
CDC1968
10 dec. / 19:22
€ 195
FrankVanKeeren
10 dec. / 19:21
€ 185
CDC1968
10 dec. / 19:21
€ 175
FrankVanKeeren
10 dec. / 19:20
€ 165
CDC1968
10 dec. / 19:15
€ 155
FrankVanKeeren
10 dec. / 19:15
€ 150
FrankVanKeeren
10 dec. / 19:15
€ 145
CDC1968
10 dec. / 19:15
€ 135
FrankVanKeeren
10 dec. / 01:31
€ 125
william1
10 dec. / 01:31
€ 115
william1
06 dec. / 11:22
€ 110
Artsupply
06 dec. / 11:22
€ 100
Artsupply
04 dec. / 10:05
€ 85
Gerald93
03 dec. / 10:37
€ 75
hvdeeckh
03 dec. / 10:37
€ 70
Gerald93
03 dec. / 09:24
€ 60
hvdeeckh
03 dec. / 09:24
€ 50
Gerald93
03 dec. / 09:23
€ 45
hvdeeckh
03 dec. / 09:23
€ 40
Gerald93
03 dec. / 09:23
€ 35
hvdeeckh
03 dec. / 09:23
€ 30
Gerald93
02 dec. / 08:36
€ 25
Frankk
02 dec. / 08:36
€ 20
Frankk
02 dec. / 08:34
€ 1