Berg, Johan van der: Zeefdruk, Zonder titel

Johan van der Berg

Favoriet

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Johan van der Berg
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:

Berg, Johan van der

Titel:

Zonder titel

Jaar:

Oplage:

Techniek:

Zeefdruk op papier

Hoogte (cm):

76

Breedte (cm):

57

Staat:

Goed. Ingelijst.

Verzendkosten:

€ 37,50

Code:

08043.GZ

Johan van der Berg

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Starttijd:20-02-2013 om 15:39
Eindtijd:27-02-2013 om 15:39
Openingsbod€ 88
ObjectlocatieNederland