BERGENSE SCHOOL - BLOEMENPRACHT van JAN de LEEUW - Verkocht

BERGENSE SCHOOL - BLOEMENPRACHT van JAN de LEEUW kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

BERGENSE SCHOOL - BLOEMENPRACHT van JAN de LEEUW kopen? Bied vanaf 120!BERGENSE SCHOOL - BLOEMENPRACHT van JAN de LEEUW kopen? Bied vanaf 120!BERGENSE SCHOOL - BLOEMENPRACHT van JAN de LEEUW kopen? Bied vanaf 120!BERGENSE SCHOOL - BLOEMENPRACHT van JAN de LEEUW kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jan de Leeuw (1908-1988)

JAN DE LEEUW

BLOEMEN STILLEVEN MET MES EN APPEL

OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 90 X 100 CM

gesigneerd onder JAN de LEEUW

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 94 X 104

ZEER GOEDE STAAT

Kleine meesters van de bergense school hebben grote toekomst

GRAAG HALEN IVM GROOTTE IN ZAANDAM

Jan de Leeuw (1908-1988)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:07-10-2015 om 19:42
Eindtijd:16-10-2015 om 20:42
Mariska
11 okt. / 22:15
€ 120