BERGENSE SCHOOL: JELLE TROELSTRA litho Zierikzee Nobelpoort - Verkocht

BERGENSE SCHOOL: JELLE TROELSTRA litho Zierikzee Nobelpoort kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

BERGENSE SCHOOL: JELLE TROELSTRA litho Zierikzee Nobelpoort kopen? Bied vanaf 20!BERGENSE SCHOOL: JELLE TROELSTRA litho Zierikzee Nobelpoort kopen? Bied vanaf 20!BERGENSE SCHOOL: JELLE TROELSTRA litho Zierikzee Nobelpoort kopen? Bied vanaf 20!BERGENSE SCHOOL: JELLE TROELSTRA litho Zierikzee Nobelpoort kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Jelle Troelstra (1891-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

JELLE TROELSTRA (1891-1979)

Titel: Zierikzee Nobelpoort
Jaartal: z.j.

Afmeting beeld: 32 x 24,5 cm.
Gesigneerd: Ja, Gesigneerd in de druk r.o. 'Jelle Troelstra', en getiteld in potlood l.o. 'No. 2 Zierikzee Nobelpoort'
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee

Lichte beschadiging aan bovenrand (zie afbeelding)

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:11-01-2018 om 12:00
Eindtijd:25-01-2018 om 12:00
Marcello020
24 jan. / 20:11
€ 20