Jan Wiegers - Berglandschap. - Verkocht

Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!Jan Wiegers - Berglandschap. kopen? Bied vanaf 89!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi karakteristiek werk.
Algemeen redelijk goede staat.
Beeld goed.
Beetje kreuk en scheurtje. Niet storend.
Gesigneerd rechtsonder.
ConditieRedelijk

Zie omschrijving.

Zie foto's voor eigen oordeel.

Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-10-2022 om 20:52
Eindtijd:28-11-2022 om 19:51
Embee
28 nov. / 19:44
€ 85