BERGMEER IN TIROL // LITHO-CHINE COLLÉ VAN AART VAN DOBBENBURGH - Verkocht

BERGMEER IN TIROL  // LITHO-CHINE COLLÉ VAN AART VAN DOBBENBURGH kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

BERGMEER IN TIROL  // LITHO-CHINE COLLÉ VAN AART VAN DOBBENBURGH kopen? Bied vanaf 70!BERGMEER IN TIROL  // LITHO-CHINE COLLÉ VAN AART VAN DOBBENBURGH kopen? Bied vanaf 70!BERGMEER IN TIROL  // LITHO-CHINE COLLÉ VAN AART VAN DOBBENBURGH kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel : Bergmeer in Tirol

Jaartal : 1927

Afmetingen beeld : 38.2 x 50.5 cm

Materiaal : litho-chine collé op stevig papier in passepartout

Gesign.: gesigneerd en gedateerd met potlood

Conditie : uitstekend

De prent wordt volledig gegarandeerd

Verzending is mogelijk. Kosten 8.50 euro

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:14-08-2015 om 11:08
Eindtijd:24-08-2015 om 11:08
OWK
21 aug. / 08:57
€ 70