Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975

Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!
Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!Bernadette Schoonebeek - Olieverf op linnen, Zonder titel – Ingelijst, 65 x 45 cm - 1975 kopen? Bied vanaf 40!
  • Bernadette Schoonebeek (1946)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1975
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst65 x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een schilderij uit 1975 van de Nederlandse kunstenares Bernadette Schoonebeek (1946).
    -Techniek: Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Ingelijst in een houten lijst. Kan zo aan de muur.
    -Met naamsvermelding van de kunstenares en informatie over de herkomst van het werk op de achterkant van de lijst (zie de laatste 4 foto’s).
    -Afmetingen: Lijst, 65 x 45 x 2 cm. Spieraam, 60 x 40 cm. Beeld, 59 x 39 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk is in 1975 aangekocht door de ‘Dienst voor ’s Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen ‘s Gravenhage.
    Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    Bernadette Maria Astrid Schoonebeek (Amsterdam 19-10-1946), schilder.
    -Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
    -Literatuur: Scheen 1969-1970 (Supplement).

    Afhandeling:
    -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.
    -Het schilderij  kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk en Italië: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
    Kan zo aan de muur.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 40,00

Bernadette Schoonebeek (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
45 cm
65 cm
40 cm
60 cm
Starttijd24-5-2023 om 19:39
Eindtijd31-5-2023 om 19:26
Openingsbod € 40
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland