Een schilderij uit 1975 van de Nederlandse kunstenares Bernadette Schoonebeek (1946). -Techniek: Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam. -Ingelijst in een houten lijst. Kan zo aan de muur. -Met naamsvermelding van de kunstenares en informatie over de herkomst van het werk op de achterkant van de lijst (zie de laatste 4 foto’s). -Afmetingen: Lijst, 65 x 45 x 2 cm. Spieraam, 60 x 40 cm. Beeld, 59 x 39 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk is in 1975 aangekocht door de ‘Dienst voor ’s Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen ‘s Gravenhage. Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenares: Bernadette Maria Astrid Schoonebeek (Amsterdam 19-10-1946), schilder. -Plaats van werkzaamheid: Amsterdam. -Literatuur: Scheen 1969-1970 (Supplement).
Afhandeling: -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. -Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Goed
In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 5 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 20,00
Wereldwijd
€ 40,00