Bernard Buffet - New York 1 - Litho uit 1967 gedrukt bij Ferdinand Mourlot - Verkocht

Bernard Buffet - New York 1 - Litho uit 1967 gedrukt bij Ferdinand Mourlot kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Bernard Buffet - New York 1 - Litho uit 1967 gedrukt bij Ferdinand Mourlot kopen? Bied vanaf 50!Bernard Buffet - New York 1 - Litho uit 1967 gedrukt bij Ferdinand Mourlot kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Bernard Buffet (1928-1999)
GesigneerdHandgesigneerd

Bernard Buffet

1928 - 1999

New  York 1

Litho uit 1967

gedrukt door Ferdinand Mourlot , Paris

op mat ruw papier

afmetingen beeld 15,5 x 22,0 cm

afmetingen blad 23,8 x 31,0 cm

in goede staat

wordt geleverd in een passepartout formaat  30,0 x 40,0 cm van Museumqualiteit

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper

verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00

aankopen kunnen gecombineerd worden , u betaald alleen 1x de verzendkosten

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-09-2013 om 14:48
Eindtijd:03-10-2013 om 14:48
Pennarts
02 okt. / 22:41
€ 50