Bernard Buffet -- Vrouw met de roze hoed -- kleurenlitho Mourlot 1967 - Verkocht

Bernard Buffet -- Vrouw met de roze hoed -- kleurenlitho Mourlot 1967 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Bernard Buffet -- Vrouw met de roze hoed -- kleurenlitho Mourlot 1967 kopen? Bied vanaf 25!Bernard Buffet -- Vrouw met de roze hoed -- kleurenlitho Mourlot 1967 kopen? Bied vanaf 25!Bernard Buffet -- Vrouw met de roze hoed -- kleurenlitho Mourlot 1967 kopen? Bied vanaf 25!Bernard Buffet -- Vrouw met de roze hoed -- kleurenlitho Mourlot 1967 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1309 verkochte items
Alle items van deze verkoper (98)
  • Bernard Buffet (1928-1999)
GesigneerdHandgesigneerd

Papiermaat 31x24 cm, in zeer goede staat.

Beeld ca 21x16 cm. Niet gesigneerd.

Achter glas en passepartout, in een mooie zwarte houten lijst, ca 42x32 cm.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:27-02-2017 om 20:51
Eindtijd:04-03-2017 om 21:51
Robmulder
04 mrt. / 21:46
€ 25