FA. (15)

Bernard Payet - 3 mooie schilderijtjes, gesigneerd en ingelijst

Bernard Payet - 3 mooie schilderijtjes, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bernard Payet - 3 mooie schilderijtjes, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Bernard Payet - 3 mooie schilderijtjes, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Bernard Payet - 3 mooie schilderijtjes, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Conny2017

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Bernard Payet (1950)
TechniekAcryl
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
Lijst33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschappen Zuid Frankrijk

Bernard Payet (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Conny2017

Lid sinds 2017
verkochte items
27 cm
33 cm
16 cm
20 cm
Starttijd:10-05-2020 om 13:10
Eindtijd:16-05-2020 om 15:13
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieMolenaarsgraaf, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie