Bernardina Midderigh-Bokhorst - Kinderen, litho - Verkocht

Bernardina Midderigh-Bokhorst - Kinderen, litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Bernardina Midderigh-Bokhorst - Kinderen, litho kopen? Bied vanaf 1!Bernardina Midderigh-Bokhorst - Kinderen, litho kopen? Bied vanaf 1!Bernardina Midderigh-Bokhorst - Kinderen, litho kopen? Bied vanaf 1!Bernardina Midderigh-Bokhorst - Kinderen, litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuk werkje voor de liefhebber van dit genre. In de druk gesigneerde litho, gemonteerd op dik karton.  In redelijke staat, wel verkleurd.

Afmetingen: 46cm x 45cm (incl. karton), 32cm x 32cm (litho)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O, maar het kan ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).

Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:15-06-2015 om 19:23
Eindtijd:20-06-2015 om 21:28
Biedingen (9)
piggelmee
20 jun. / 21:19
€ 14
thehijltje
20 jun. / 20:35
€ 12
piggelmee
20 jun. / 20:35
€ 10
thehijltje
20 jun. / 20:35
€ 9
piggelmee
20 jun. / 20:04
€ 7
thehijltje
20 jun. / 13:53
€ 5
wimsart
20 jun. / 13:52
€ 3
thehijltje
20 jun. / 13:52
€ 3
wimsart
20 jun. / 07:08
€ 1