Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894'

Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!
Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!Bernardus Johannes Blommers - Portret van Marijke", gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894' kopen? Bied vanaf 240!
  • Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)
Jaartal1894
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 32 cm (h x b)
Lijst63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Blommers, Bernardus Johannes (1845-1914)
Haagse school.

Het werk is gemaakt in Amsterdam in 1894,
Titel; is het Portret van Marijke,
Het werk is gesigneerd voluit l.o en 'Amsterdam 1894', krijttekening/papier, h 45 x b 32 cm. Tenens staat de titel bij het signatuur.

Hij was een van de jongere Nederlandse schilders uit de eerste generatie van de Haagse School.
Bernard Blommers was een leerling van Christoffel Bisschop. Aan de Haagse Academie kreeg hij ook onderricht van Jacob Maris en vooral van Jozef Israëls.
Hij werkte veelal in de omgeving van Scheveningen en Katwijk en in Noord-Brabant.
Hij schilderde ook een stuk van het Panorama Mesdag van Hendrik Willem Mesdag.

Veel werk werd geexporteerd naar de VS en Canada waar hij een grote naam had opgebouwd. Zijn later schilderijen waren vrolijker en lichter dan het normale werk uit de Haagse school
Schilderijen van hem zijn in het bezit van alle grote Nederlandse musea.

Het werk is in een goede staat ingelijst.

Bernardus Johannes Blommers (1845-1914)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Tras
FA. (1)

18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
48 cm
63 cm
32 cm
45 cm
Sluit binnenkort 10u 46m 22s
Openingsbod€ 240
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
Starttijd:13-09-2022 om 20:48
Eindtijd:25-09-2022 om 21:43