BERT BOERBOOM (ARNHEM) abstract werk in OLIEVERF op LINNEN (Mooi INGELIJST) - Verkocht

BERT BOERBOOM (ARNHEM) abstract werk in OLIEVERF op LINNEN (Mooi INGELIJST) kopen? Bied vanaf 100!
BERT BOERBOOM (ARNHEM) abstract werk in OLIEVERF op LINNEN (Mooi INGELIJST) kopen? Bied vanaf 100!BERT BOERBOOM (ARNHEM) abstract werk in OLIEVERF op LINNEN (Mooi INGELIJST) kopen? Bied vanaf 100!BERT BOERBOOM (ARNHEM) abstract werk in OLIEVERF op LINNEN (Mooi INGELIJST) kopen? Bied vanaf 100!
  • Bert Boerboom

OLIEVERF abstract van Boerboom uit Arnhem.

Het werk is professioneel ingelijst in een mat aluminium omlijsting, maar oorspronkelijk opgespannen op spieraam (zie foto 2). het werk verkeert in onberispelijke staat. Compleet met ophangsysteem kan het werk zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.

Maat: 67x67x5cm

Bert Boerboom

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  allart
FA. (1)

36 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:28-02-2016 om 16:45
Eindtijd:13-03-2016 om 12:45
Prosuwe
13 mrt. / 09:44
€ 100