Bert Boerboom - gemengde techniek - - Verkocht

Bert Boerboom - gemengde techniek -  kopen? Bied vanaf 110!
Bert Boerboom - gemengde techniek -  kopen? Bied vanaf 110!Bert Boerboom - gemengde techniek -  kopen? Bied vanaf 110!Bert Boerboom - gemengde techniek -  kopen? Bied vanaf 110!Bert Boerboom - gemengde techniek -  kopen? Bied vanaf 110!
  • Bert Boerboom
TypeTekening / Aquarel

Een prachtig kunstwerk (gemengde techniek) van de kunstenaar Bert Boerboom. Met lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1986. Afmetingen met lijst: 65 cm. x 47 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk.

Bert Boerboom

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  martins
FA. (34)

353 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:30-07-2017 om 21:45
Eindtijd:09-08-2017 om 21:45
Theavink40
08 aug. / 23:18
€ 110