BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract - Verkocht

BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!
BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!BERT BOERBOOM - Olieverf op doek - Abstract  kopen? Bied vanaf 50!
  • Bert Boerboom

Titel: Z.T

Afmeting met Lijst: 92,5 x 67,5 cm

Materiaal: Olieverf op Doek

Jaar: onbekend

Gesigneerd: Nee

Ingelijst: Ja

Conditie: In goede staat. Zie foto's

Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.

Bert Boerboom

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Paul_Louis_van_den_Bergh
FA. (4)

Lid sinds 2009
152 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:31-01-2018 om 22:31
Eindtijd:14-02-2018 om 22:31
FemkeS
13 feb. / 13:57
€ 50