Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Schilderij |
Titel: Z.T
Afmeting met Lijst: 92,5 x 67,5 cm
Materiaal: Olieverf op Doek
Jaar: onbekend
Gesigneerd: Nee
Ingelijst: Ja
Conditie: In goede staat. Zie foto's
Het is mogelijk om dit werk te inspecteren voor aankoop.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland |
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 31-1-2018 om 22:31 |
Eindtijd | 14-2-2018 om 22:31 |