Bert Broers - Olieverf op doek - Ingelijst - Gesigneerd - Verkocht

Bert Broers - Olieverf op doek - Ingelijst - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Bert Broers - Olieverf op doek - Ingelijst - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Bert Broers - Olieverf op doek - Ingelijst - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Haagskunsthuis
FA. (5)

87 verkochte items
  • Bert Broers

Schiterend werk van Bert Broers.
Olieverf op paneel, ingelijst, kan direct aan de muur.
Afmeting is circa 30 x 30 cm
Hand gesigneerd.
Verkeerd in absolute nieuwstaat

Bert Broers

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Haagskunsthuis
FA. (5)

87 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:28-04-2018 om 11:57
Eindtijd:12-05-2018 om 20:57
Biedingen (2)
MvG
12 mei / 00:08
€ 35
Pinecato
11 mei / 17:50
€ 30