Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Schiterend werk van Bert Broers.
Olieverf op paneel, ingelijst, kan direct aan de muur.
Afmeting is circa 30 x 30 cm
Hand gesigneerd.
Verkeerd in absolute nieuwstaat
Objectlocatie | DEN HAAG, Nederland |
Starttijd | 28-4-2018 om 11:57 |
Eindtijd | 12-5-2018 om 20:57 |