Bert Jongenelen - Pastorale

Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!
Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!Bert Jongenelen - Pastorale kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Bert Jongenelen (1938)
Jaartal1980
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen96 cm x 87 cm (h x b)
Lijst98 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Het werk is zeer eenvoudig ingelijst.

Bert Jongenelen (1938)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
89 cm
98 cm
87 cm
96 cm
Starttijd:28-06-2022 om 17:05
Eindtijd:12-07-2022 om 22:30
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier