Bert Jonk - Abstracte figuren.

Bert Jonk - Abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 49!
Bert Jonk - Abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 49!Bert Jonk - Abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 49!Bert Jonk - Abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 49!Bert Jonk - Abstracte figuren. kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Bert Jonk (1931-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi expressief werk.
Goede kunstenaar.
Algemeen goede staat.
Zie foto's.
ConditieRedelijk

Beeld goed.

Enige verkleuring.
Paar scheurtjes zijkant.
Niet storend.
Zie foto's.

Bert Jonk (1931-1998)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

436 verkochte items
50 cm
40 cm
Starttijd:02-03-2022 om 14:14
Eindtijd:06-03-2022 om 21:04
Openingsbod€ 49
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland