Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst

Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!
Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Solexico
FA. (5)

Lid sinds 2020
63 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Bert Maurits
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
Lijst50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Intrigerend werk vermoedelijk van kunstenaar Bert Maurits uit 1987

n.b.
Indien het werk na aankoop niet wordt opgehaald en er voor verzending gekozen wordt, dan wordt het werk zonder glas verzonden.

Papier is goed. Vertoont wel een lichte bolling, niet storend en is met een ander passepartout weg te werken.

Bert Maurits

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Solexico
FA. (5)

Lid sinds 2020
63 verkochte items
65.5 cm
50.5 cm
42 cm
32 cm
Starttijd:06-03-2022 om 17:27
Eindtijd:20-03-2022 om 20:22
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSpaarndam gem. haarlem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland