Bert Vredegoor - De bomen - Verkocht

Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 1!
Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 1!Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 1!Bert Vredegoor - De bomen kopen? Bied vanaf 1!
  • Bert Vredegoor (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99 exemplaren

Fraaie zeefdruk van Bert Vredegoor.

Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorcum of na aankoop ophalen. het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ophalen met passe partout en verzonden zonder.
U kunt u werk ook gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte om op een later tijdstip op te kunnen halen. ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Bert Vredegoor (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
35 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 15:00
Eindtijd:09-10-2022 om 22:00
Biedingen (4)
ystafell
09 okt. / 21:52
€ 10
JohannavanDijk
09 okt. / 21:51
€ 5
ystafell
09 okt. / 21:51
€ 3
JohannavanDijk
07 okt. / 11:06
€ 1