Bert Vredegoor - Point sublime

Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!
Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!Bert Vredegoor - Point sublime kopen? Bied vanaf 25!
  • Bert Vredegoor (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Conditie: goed, vouw linkerhoek vel, lichte vergeling, zie foto's.
Editie: 30/35.
Afmetingen: 80x 60 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Bert Vredegoor (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
60 cm
80 cm
Starttijd:23-08-2022 om 23:08
Eindtijd:30-08-2022 om 21:43
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen, Nederland